Farby do włosów

Ten zabieg od wielu lat bije rekordy popularności. Farby do włosów pozwalają na uzyskanie wymarzonego koloru fryzury, pozbycie się siwych kosmyków czy nieestetycznych odrostów. W naszej ofercie można znaleźć profesjonalne produkty fryzjerskie, przeznaczone do używania ich w salonach fryzjerskich. Są to kosmetyki takich marek jak SHOT oraz Roverh...

Ten zabieg od wielu lat bije rekordy popularności. Farby do włosów pozwalają na uzyskanie wymarzonego koloru fryzury, pozbycie się siwych kosmyków czy nieestetycznych odrostów. W naszej ofercie można znaleźć profesjonalne produkty fryzjerskie, przeznaczone do używania ich w salonach fryzjerskich. Są to kosmetyki takich marek jak SHOT oraz Roverhair. Z kolei farby Rene Blanche i Majirel mogą być używane również w domowym zaciszu naszych klientów. Wszystkie dają trwałe i wyraziste rezultaty. Jest to najskuteczniejsza i najpopularniejsza metoda koloryzacji. Nasze produkty pozwalają na całkowitą zmianę koloru.

Decydując się na pofarbowanie włosów w swoim własnym domu, należy pamiętać o odpowiednim przygotowaniu, a więc rękawiczkach ochronnych, mieszaniu farb w niemetalowych miseczkach, a także trzymaniu się zalecanych przez producenta proporcji!

Rozjaśniacze do włosów

Rozjaśniacze do włosów pozwalają na zmianę szatynki w blondynkę! Ich użycie jest konieczne, kiedy konkretnej osobie zależy na zmianie fryzury z ciemnej na jasną. Do trwałych farb używa się oksydantów, które również są dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego. Muszą być używane w dość wysokim stężeniu podczas rozjaśniania włosów. W tym przypadku niezbędna jest również właściwa pielęgnacja kosmyków, do czego także potrzebne są profesjonalne produkty do włosów, a więc odżywki i maski, które również można znaleźć w ofercie naszego sklepu internetowego.

Więcej
=

Koloryzacja Jest 137 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 137 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 137 elementów