SHOT Farba Born To Be 100ml

10BTB

Nowy produkt

Dodaj do listy życzeń

sposoby płatności

Więcej informacji

SHOT Born to be

Farby są produktem profesjonalnym, dostępnym wyłącznie dla fryzjerów, w celu zakupu farb do salonu fryzjerskiego proszę o kontakt oraz podanie miejsca dostawy, ponieważ każdy dystrybutor tych produktów odpowiada za swoje województwo.


Ekskluzywna formuła Shot.Pierwsza Farba utleniająca 3w1.

Koloryzajca-rekonstrukcja-działenie przeciwstarzeniowe.

Formuła bogata w aktywne składniki, dla uzyskania najlepszych rezultatów zabiegu koloryzacji, oparta na:

  • Woda termalna – bogata w minerały, które mogą być również wchłaniane przez skór,aby poprawić jej właściwości.Woda termalna działa antybakteryjnie,nawilżająco,gojąco i łagodząco.Jej obecność zapewnia niezwykły poziom komfortu podczas zabiegu koloryzacji, nawet przy najbardziej suchej,wrażliwej i odwodnionej skórze.

  • Kolagen i Kwas Hialuronowy – naturalnie obecny w naszych ciałach, pozwala zarówno odżywić, jak i wzmocnić włosy.Zapewniają włosom elastyczność, objetość i wytrzymałość.

  • Brillant Lux 3d – innowacyjny aktywny składnik na bazie roślinnej o działaniu rozjaśniający,uzyskany w enzymatycznej botechnologii molekularnej.Oparta na zasadach bioluminescencji,przekształca ciemnośc w zródło swiatła dla włosów.

  • Kompleks diamentowy - diamentowy pył polączony z ultra czystymi pentapeptydami, aby zapewnić włosom masymalny połysk.Jego specjalna struktura zapewnia jednocześnie wytrzymałość,odpornośc i ochrone.

  • Extra pure pigments – ultra czyste mikro pigmenty dla maksymalnej intensywności,blasku i uzyskkania rezultatu wyjątkowego koloru.Intensywnie kryjace odcienie do wszystkich typów włosów.Kolor, który z biegiem czasu pozostaje błyszczący i żywy.

Proporcje mieszania:

  • Born To Be Colored – 1:1,5

  • Born To Be Blond 1:2

Paleta kolorów Born to be – 96 odcieni

Pojemność 100ml