SHOT DNA Farba z kolagenem 100ml

10DNA

Nowy produkt

Dodaj do listy życzeń

sposoby płatności

Więcej informacji

Shot farba DNA Color to produkt profesjonalny do użytku wyłącznie w salonach fryzjerskich.

Farby są produktem profesjonalnym, dostępnym wyłącznie dla fryzjerów, w celu zakupu farb do salonu fryzjerskiego proszę o kontakt oraz podanie miejsca dostawy, ponieważ każdy dystrybutor tych produktów odpowiada za swoje województwo

Odżywcza farba permanentna z kolagenem,keratyną oraz kompleksem MFA(proteiny roślinne, wyciąg z zielonej herbaty i trzciny cukrowej), liposomami, witaminami A, C, E, gliceryną i ochronnymi olejkami. O działaniu nawilżającym i ochronnym. Zastosowanie mikro cząsteczek pozwala na aktywowanie pigmentów przy bardzo niskiej zawartości amoniaku i nisko zasadowym pH, a zatem koloryzacja przebiega bez żadnych uszkodzeń włókna włosa, gwarantując intensywny, jednolity, naturalny i długotrwały kolor oraz całkowite pokrycie siwizny. Z koloryzacji na koloryzację, dzięki systemowi stopniowej regeneracji, farba DNA Color pozostawia włosy naturalnie piękne i cudownie błyszczące.

Z KOLAGENEM,KERATYNĄ I KOMPLEKSEM MFA

Kolagen

najważniejsze białko ludzkiego ciała. Zapobiega złuszczaniu się naskórka, zwiększa wytrzymałość i siłę napięcia oraz poprawia elastyczność włókna włosa

Kompleks MFA


To połączenie protein roślinnych, wyciągu z zielonej herbaty i trzciny cukrowej.O działaniu przeciw rodnikowym, łagodzącym, ochronnym i nawilżającym. Odżywia i wzmacnia syntezę kolagenu.

Liposomy, Witaminy A, C, E

Gliceryna i ochronne Olejki

Czyste mikro pigmenty

Paleta kolorów 103 odcienie

Proporcja mieszania 1:1,5 (superblondy 1:2,5)

Do mieszania z emulsjami utleniającymi Shot DNA: 3%,6%,9%,12%

Sposób użycia:

Testowana dermatologicznie. Nie wywołuje podrażnień

WYBÓR ODPOWIEDNIEJ EMULSJI UTLENIAJĄCEJ: 12% (40vol) rozjaśnia do 3 lub 4 tonów, 9% (30vol) rozjaśnia do 2 lub 3 tonów, 6% (20vol) rozjaśnia do o jeden ton, do koloryzacji ton w ton, pokrywania siwych włosów, 3% (10vol) do przyciemniania o jeden ton, farbowania dekoloryzowanych włosów. Jeżeli włosy muszą zostać rozjaśnione powyżej 4 tonów zalecamy użycie serii Super rozjaśniających blondów.

PRZYGOTOWANIE: zmieszać jedną część kremu koloryzującego z jedną i pół częścią emulsji utleniającej (1:1,5), w niemetalowej miseczce. Super rozjaśniające blondy miesza się w innej proporcji: jedna część kremu koloryzującego do dwóch i pół części emulsji utleniającej (1:2,5)

PIERWSZA APLIKACJA: nakładać mieszankę koloryzującą, rozprowadzając ją dokładnie na długościach i końcach włosów, pozostawić na włosach na 10 minut. Pod koniec tego czas trzymania przygotować tą samą mieszankę koloryzującą i nałożyć na odrost, rozprowadzając dokładnie i pozostawić na 30 minut.

ODROST: nakładać mieszankę koloryzującą na odrost włosów, rozprowadzając dokładnie i pozostawić na 30 minut. Na koniec czasu trzymania dodać niewielką ilość zwykłej ciepłej wody i nakładać na długości i końce, pozostawiając na 10 minut.

OSTRZEŻENIA: czas pozostawienia mieszanki na włosach zależny jest od specyficznego rodzaju koloryzacji, po trwałej czy dekoloryzacji należy go skrócić o połowę

KOŃCOWE DZIAŁANIA: po zakończeniu czasu aplikacji, delikatnie spłukać ciepłą wodą, następnie umyć odpowiednim szamponem.

WSTĘPNY TEST WRAŻLIWOŚCI: Oczyścić małą powierzchnię skóry za uchem lub na zgięciu łokcia alkoholem i nałożyć małą ilość produktu koloryzującego. Powtórzyć tą czynność trzy razy, pozostawić do wyschnięcia i odczekać 48 godzin bez zmywania. Jeżeli pojawi się jakiekolwiek zaczerwienienie, obrzęk lub swędzenie na tym obszarze należy unikać używania tego produktu.

Opakowanie 100ml